Męskie maszynki jednorazowe

Cenisz sobie zalety korzystania z maszynek jednorazowych? Już teraz możesz skorzystać z zaawansowanej technologii w formie wygodnej maszynki jednoczęściowej. Możesz mieć pewność że w naszych produktach zawsze otrzymujesz najwyższą jakość.

Pace 6 jednorazowa

Dorco Pace 6 to pierwsza na świecie maszynka jednoczęściowa do golenia z sześcioma ostrzami. Zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień. Sześć ostrzy gładko przesuwa się po twojej skórze a pasek nawilżający pozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Otwarta struktura ostrzy pozwala utrzymać je w czystości co zwiększa ich żywotność. Gumowa ergonomiczna rączka ułatwia wykonywanie precyzyjnych pociągnięć.

Zobacz w sklepie

Pace 4 jednorazowa

Dorco Pace 4 to maszynka do golenia z czterema ostrzami wykonana z najwyższej jakości materiałów po to, żeby zapewnić wyjątkowy komfort golenia dla mężczyzn z twardym zarostem. Cztery ostrza zamocowane pod odpowiednim kątem bez trudu usuwają zarost przy minimalnej liczbie pociągnięć a pasek nawilżający pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości. Gumowa rączka nie wyślizguje się z ręki. Otwarta struktura zapewnia swobodne odprowadzenie przyciętego zarostu, dzięki czemu maszynka się nie zapycha, co ułatwia czyszczenie ostrzy i przedłuża ich żywotność.

Zobacz w sklepie

Pace 3 jednorazowa

Dorco Pace 3 to maszynka idealna dla mężczyzn ceniących sobie komfort korzystania z jednorazówek. Trzy precyzyjne ostrza zamocowane na ruchomej głowicy z paskiem nawilżającym bez trudu usuwają zarost nie powodując podrażnień. Gumowa rączka nie wyślizguje się z ręki ułatwiając wykonywanie precyzyjnych pociągnięć.

Pace 3 Green Tea

Dorco Pace 3 Green Tea to maszynka idealna dla mężczyzn z wrażliwą skórą podatną na podrażnienia. Trzy precyzyjne ostrza zamocowane na ruchomej głowicy bez trudu usuwają zarost. Pasek nawilżający z wyciągiem z zielonej herbaty nawilża skórę i pozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Gumowa rączka nie wyślizguje się z ręki ułatwiając wykonywanie precyzyjnych pociągnięć.

Maszynka do golenia z trzema ostrzami

Maszynka do golenia z trzema ostrzami zamocowanymi na ruchomej głowicy z paskiem nawilżającym. Otwarta struktura ostrza pozwala z łatwością je oczyścić co przedłuża jej trwałość. Rączka wykonana jest z trwałego plastiku a jej struktura ułatwia uchwyt w dłoni.

Maszynka do golenia z dwoma ostrzami

Maszynka do golenia z dwoma ostrzami zamocowanymi na ruchomej głowicy z paskiem nawilżającym. Rączka wykonana jest z trwałego plastiku i pokryta gumową powłoką poprawiającą uchwyt w dłoni.

Maszynka do golenia z dwoma ostrzami

Maszynka do golenia z dwoma ostrzami zamocowanymi na stałej głowicy z paskiem nawilżającym. Rączka wykonana jest z trwałego plastiku a jej struktura ułatwia uchwyt w dłoni.