Damskie maszynki z wymiennymi ostrzami

Jesteś kobietą . Wiemy ze nie ma na świecie dwóch takich samych kobiet. Dlatego Dorco Shai aby dopasować golarkę do różnych rodzajów skóry przygotowała rewolucyjne rozwiązania w swoich produktach. Możesz wybrać 4 lub 6 ostrzy, ponieważ innowacyjny system mocowania Dorco pozwala użyć jednej rączki do różnych wkładów. Dorco Shai 3+3 to jedyna świecie maszynka dopasowująca się do konturów ciała w trzech płaszczyznach. Paski nawilżające zawierają wyciąg z aloesu, lawendy i witaminy E aby czuć się komfortowo po goleniu zwłaszcza dla skóry wrażliwej. Dorco Shai to synonim znacznie gładszej skóry.

Uniwersalne dokowanie

Golenie nie musi być nudne i monotonne.

Dorco jako jedyny producent maszynek do golenia stosuje w maszynkach systemowych uniwersalny, opatentowany system mocowania ostrzy do rączki zarówno wśród oferty modeli damskich jak i męskich. Oznacza to , iż po zakupie maszynki systemowej już nigdy nie będziesz musiał/a martwić się o to że w twoim sklepie zabraknie ostrzy do Twojej maszynki.

Kompatybilność rozwiązania pozwala klientom na dowolne modyfikacje rączek i głowic niezależnie od ich pierwotnego dokonanego zakupu.

Dorco Shai 3+3 z sześcioma ostrzami

Dorco Shai 3+3 to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami. To rewolucyjne rozwiązanie zapewni perfekcyjne golenie bez zacięć i podrażnień. Dwie pary potrójnych ostrzy idealnie dopasowują się do konturów ciała. Ruchoma główka pracuje w trzech płaszczyznach i usuwa skutecznie zarost w tak trudno dostępnych miejscach jak kostki i kolana. Pasek znajdujący się przed ostrzami zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry przygotowując włoski do golenia, natomiast pasek znajdujący się nad ostrzami zawiera substancje łagodzące, dając uczucie świeżości i ukojenia. Dorco Shai to synonim znacznie gładszej skóry.

Zobacz w sklepie

Dorco Shai 4 z czterema ostrzami

Dorco Shai 4 to maszynka do golenia z czterema ostrzami wykonana z najwyższej jakości materiałów po to, żeby zapewnić wyjątkowy komfort golenia dla kobiet ceniących sobie jakość w przystępnej cenie. Cztery ostrza zamocowane pod odpowiednim kątem bez trudu usuwają zarost przy minimalnej liczbie pociągnięć a pasek nawilżający pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości. Otwarta struktura zapewnia swobodne odprowadzenie przyciętego zarostu, dzięki czemu maszynka się nie zapycha, co ułatwia czyszczenie ostrzy i przedłuża ich żywotność.

Zobacz w sklepie