Męskie maszynki z wymiennymi ostrzami

Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupić ostrza , które nie pasowały do maszynki, której używałeś ? Jesteś mężczyzną. Wiemy że nie zawsze lubisz pytać o radę. Już nie musisz! Dzięki zaawansowanej technologii ostrzy i uniwersalnemu systemowi mocowania Dorco, bez trudu zapewnisz sobie codzienne komfortowe golenie. Wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie. Nieważne 4 czy 6 ostrzy? Wybór należy do Ciebie, ponieważ ostrza Dorco mają zawsze ten sam system mocowania. Poczuj różnicę na Swojej skórze i w Twoim portfelu.

Uniwersalne dokowanie

Golenie nie musi być nudne i monotonne.

Dorco jako jedyny producent maszynek do golenia stosuje w maszynkach systemowych uniwersalny, opatentowany system mocowania ostrzy do rączki zarówno wśród oferty modeli damskich jak i męskich. Oznacza to , iż po zakupie maszynki systemowej już nigdy nie będziesz musiał/a martwić się o to że w twoim sklepie zabraknie ostrzy do Twojej maszynki.

Kompatybilność rozwiązania pozwala klientom na dowolne modyfikacje rączek i głowic niezależnie od ich pierwotnego dokonanego zakupu.

Dorco Pace 6 Plus
z sześcioma ostrzami + trymer

Dorco Pace 6 Plus to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami oraz dodatkowym ostrzem jako trymer do podgalania w trudno dostępnych miejscach i stylizacji brody. Zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień.  Sześć ostrzy gładko przesuwa się po twojej skórze a pasek nawilżający  pozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Otwarta struktura ostrzy pozwala utrzymać je w czystości co zwiększa ich żywotność

Zobacz w sklepie

Dorco Pace 7 z siedmioma ostrzami

Właśnie przeszedłeś na wyższy poziom. Pierwsza na świecie i jedyna maszynka do golenia z siedmioma ostrzami. Precyzyjnie umieszczone siedem ostrzy pozwala na komfortowe i gładkie golenie jeszcze bliżej skóry. Opatentowany system Venetian Flow™ pozwala łatwo oczyścić ostrza w czasie golenia co również zwiększa ich trwałość. Wyjątkowy skład paska nawilżającego z zawartością oleju arganowego i wyciągu z nagietka minimalizuje podrażnienia skóry. Miękka powierzchnia i ukształtowanie gumy paska napinającego ułatwia wykonywanie gładkich i precyzyjnych pociągnięć na skórze.

Zobacz w sklepie

Dorco Pace 6
z sześcioma ostrzami

Dorco Pace 6 to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami. Zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień.  Sześć ostrzy gładko przesuwa się po twojej skórze a pasek nawilżający  pozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Otwarta struktura ostrzy pozwala utrzymać je w czystości co zwiększa ich żywotność.

Zobacz w sklepie

Dorco Pace 4 z czterema ostrzami

Dorco Pace 4 to maszynka do golenia z czterema ostrzami wykonana z najwyższej jakości materiałów po to, żeby zapewnić wyjątkowy komfort golenia dla mężczyzn z twardym zarostem.  Cztery ostrza zamocowane pod odpowiednim kątem  bez trudu usuwają zarost przy minimalnej liczbie pociągnięć a pasek nawilżający pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości. Otwarta struktura  zapewnia swobodne odprowadzenie przyciętego zarostu, dzięki czemu maszynka się nie zapycha, co ułatwia czyszczenie ostrzy i przedłuża ich żywotność.

Zobacz w sklepie